Середа, 27.11.2024, 22:50
 РЕСУРСНИЙ  ЦЕНТР  ГРОМАДЯНСЬКОЇ  ОСВІТИ
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії каталога
Інтегровані уроки [4]
в даному розділі розміщуються конспекти уроків з компонентом громадянської освіти
реєстраційні заявки міні-проектів [6]
розміщені проекти, що пов`язані громадянським вихованням
Статті вчителів [2]
статті вчителів, що пов`язані з громадянською освітою
Матеріали конференцій [4]
Міні-чат
Наше опитування
Чи необхідно в школі викладати курс "Громадянська освіта"
Всього відповідей: 87
 Каталог статей
Головна » Статті » Інтегровані уроки

Діаграми (математика)

Конуп І. Б.

Тема: Діаграми. (для класу економічного профілю)

Мета: 1) перевірити рівень засвоєння знань, умінь та навичок;
побудова різних видів діаграм, розв’язувати практичні задачі;
підготовка до контрольної роботи;

2) розвивати вміння аналізувати та синтезувати отриманий
матеріал;
3) виховувати самостійність, уважність, охайність;
4) розвивати почуття любові до Батьківщини; громадянську
відповідальність.
Обладнання: комп’ютерні слайди за темою “Діаграми”

(продовження)

Тип уроку: перевірка і корекція знань, умінь та навичок.
.

Хід уроку.

Організаційний момент.
Інструктаж із техніки безпеки при роботі в комп’ютерному кабінеті.

Перевірка домашнього завдання
Перевірка проводиться на спеціально розданих аркушах, де вже є рисунок кола: пропонується розв’язати задачу з подальшим обговоренням
“З 45 хвилин уроку 5 хвилин учні перевіряли домашнє завдання; 20℅ слухали пояснення вчителя; уроку розв’язували вправи біля дошки, а решту уроку працювали самостійно. Побудуйте: а) кругову;
б) стовпчасту діаграми (1хв – 2 мм) ”
Далі за готовими малюнками учні “читають” діаграми (кругову та стовпчасту)

IV.Розв’язування вправ.
Учитель пропонує розглянути завдання на слайді “Виконуємо разом” та зробити записи у зошиті.

Наступний етап: виконання практичної роботи за таблицею “Динаміка безробіття в Україні за 1991-2003 роки ” побудувати стовчасту діаграму.
Далі пропонується на наступному слайді розглянути діаграму-відповідь до запропонованого завдання
Учитель:
– Як ви думаєте з чим пов’язане саме таке розташування кривої безробіття?
– Які заходи повинна використовувати держава, щоб кількість безробітних була меншою?

– Чи можуть громадяни країни впливати на кількість безробітних?
– Які заходи ви могли б порекомендувати державі у вирішенні цього питання?
Якщо активність класу велика та багото ідей і бажаючих висловитись пропонується продовжити обговорення цього питання на годині спілкування.

Далі учні працюють з наступними слайдами, розв’язуючи завдання по блокам
Блок 1. “Ймовірність випадкових подій”
Блок 2. “Коло. Круг.”
Блок 3. “Кругові та стовпчасті діаграми”

V. Підсумки уроку. Домашнє завдання.
Учитель аналізує роботи учнів на уроці, звертає увагу на допущені помилки.
Домашнє завдання:
1) знайти радіс кола, якщо його довжина дорівнює 94,2 см;
2) знайти площу круга, якщо його діаметр дорівнює 2,4 см;

3) знайти площу заштрихованої фігури (див. рис.), якщо сторона квадрата дорівнює 0,6 см;
Додаткове завдання: виконати практичну роботу, побудувати кругову і стовпчасту діаграми розподілу площі вашої квартири: кімната, коридор, ванна, кухня.

Категорія: Інтегровані уроки | Додав: rescentrgo (13.11.2008)
Переглядів: 2814 | Рейтинг: 4.5/2 |
Всього коментарів: 0

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний хостинг uCoz
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0